Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

TWÓJ PRAWNIK 24 sp. z o.o.O firmie

  • Zwycięstwa 31
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

TWÓJ PRAWNIK 24 sp. z o.o.

Zwycięstwa 31

Gliwice

Kampanie Facebook Ads i Google Ads nie mają przed Tobą tajemnic? Jesteś kreatywny️/a, śledzisz najnowsze trendy e-marketingowe, dynamiczne tempo pracy Cię motywuje, a przygotowanie przejrzystych raportów działań nie stanowi dla Ciebie wyzwania? W takim razie dołącz do zespołu Twój Prawnik 24, jako Specjalista ds. Marketingu Internetowego!

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. średnie wykształcenie;
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu skutecznych, internetowych kampanii marketingowych na portalu Facebook, YouTube oraz Google;
  • Aktywnie interesujesz się marketingiem i sposobami na pozyskiwanie klientów;
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office;
  • Masz doświadczenie w pracy z systemem CRM;
  • Potrafisz sumiennie i czytelnie raportować prowadzone działania;
  • Wiesz na czym polega automatyzacja marketingu i masz doświadczenie w jej wprowadzaniu.

TWOJE ZADANIA

  • Opracowanie i realizacja kampanii marketingowych na Facebook’u, YouTube oraz Google;
  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie marketingu internetowego, wprowadzanie nowych rozwiązań;
  • Tworzenie treści marketingowych na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Bieżąca obsługa kanałów social media, tworzenie angażujących treści;
  • Realizacja działań związanych z automatyzacją marketingu;
  • Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii, proponowanie zmian.

DLA CIEBIE

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze, na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o działalność gospodarczą;
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Ciekawe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje;
  • Bardzo przyjazna atmosfera w pracy;
  • Możliwość kreowania marki Twój Prawnik 24;
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się siec franczyzowej;
  • Praca w centrum Gliwic, od poniedziałku do piątku, 9:00-17:00.

Jeżeli czujesz, że jest Ci z nami po drodze – aplikuj i wyślij nam swoje CV (zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych).

Ogłoszenie archiwalne