Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Poprosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy przez: Altom Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gnieźnie, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.” Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja oferta była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie dodatkowego oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Altom Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gnieźnie
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Altom sp. z o.o. sp. k.

Specjalista ds. Marketingu

Altom sp. z o.o. sp. k. O firmie

  • Gniezno

    Gniezno, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 21 kwi 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i koordynacja działań marketingowych oraz promocyjnych dla marek własnych, zgodnie z ich strategią,

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych - ulotki, broszury, katalogi materiały digitalowe, inne (współpraca z grafikiem),

  • Koordynacja poprawności komunikacji marek w kanałach sprzedaży i promocji zgodnie z określoną strategią i key visual,

  • Śledzenie trendów marketingowych i sprzedażowych w internecie – formułowanie wniosków oraz propozycji działań,

  • Koordynowanie działań content marketingowych i social media – weryfikacja poprawności, kreowanie nowych tematów, aktualizacja tekstów na stronach www, współpraca z influencerami/agencjami marketingowymi,

  • Podstawowa orientacja w rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji,

  • Badanie i analiza efektów prowadzonych działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie marketingowe lub pokrewne – min. licencjackie,

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub w agencji marketingowej,

  • Znajomość trendów oraz nowości w marketingu offline oraz online,

  • Lekkie pióro, kreatywność , otwartość na nowości i trendy rynkowe,

  • Komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji czasu pracy,

  • Znajomość programu PowerPoint oraz środowiska Wordpress będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • wynagrodzenie stałe z dodatkiem premiowym;

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych;

  • reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • samodzielne organizowanie swojego dnia pracy;

  • szansę na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

ALTOM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gnieźnie to innowacyjne rodzinne przedsiębiorstwo. Na bieżąco badamy wymagania i potrzeby rynku, proponujemy praktyczne i nowatorskie rozwiązania do kuchni, jadalni czy salonu. Potrafimy być obiektywni i nie boimy się zmian. Inwestujemy przede wszystkim w ludzi – bezustannie podnosimy kwalifikacje pracowników, rozwijamy ich kreatywność i pokazujemy, w jaki sposób podejmować odpowiedzialne decyzje i osiągać zamierzone cele.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.