Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu – grafik komputerowy

FILTRY sp. z o.o.O firmie

4 500‐5 500 zł brutto / mies.
  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KOGO SZUKAMY

Szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. marketingu, która będzie odpowiedzialna za realizację zadań związanych z marketingiem handlowym oraz komunikacyjnym.

GŁÓWNE ZADANIA

  • prowadzenie, aktualizacja i pozycjonowanie firmowych stron internetowych,
  • realizacja kampanii reklamowych mających na celu pozyskanie leadów (poprzez m.in. Google Ads),
  • zarządzanie obecnością w social media (Facebook, YouTube, itp.),
  • prowadzenie działań z zakresu content marketingu,
  • publikacja tekstów i artykułów branżowych,
  • realizacja kampanii e-mail marketingowych,
  • tworzenie kreatywnych grafik i materiałów marketingowych
  • monitorowanie i optymalizacja prowadzonych działań,
  • monitorowanie aktywności rynku i działań konkurencji,
  • udział w innych aktywnościach marketingowych (np. dni otwarte, targi).

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w marketingu internetowym;
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości Google Ads, Google Analytics,
  • umiejętności tworzenia i wdrażania udanych kampanii e-mail i kampanii marketingowych,
  • doświadczenia w tworzeniu tekstów marketingowych (lekkie pióro),
  • zorientowania na wyniki i ciągłej optymalizacji prowadzonych działań,
  • zaangażowania i inicjatywy,
  • doskonałej organizacji czasu pracy, samodzielności.

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku,
  • dużą swobodę w działaniu i realizacji własnych pomysłów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • serdeczną atmosferę opartą na współpracy i otwartości.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy