Specjalista ds. marketingu - grafik w Sekcji Marketingu Produktowego

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej (ulotki, plakaty, foldery, reklamy prasowe i internetowe, POS)

  • przygotowanie zaprojektowanych materiałów do druku

  • tworzenie materiałów marketingowych

  • dbanie o właściwy system identyfikacji wizualnej marek

  • współpraca z innymi działami w spółce

  • analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 3 lata doświadczenia w marketingu, w projektowaniu graficznym

  • umiejętność projektowania graficznego materiałów reklamowych

  • umiejętność redagowania tekstów informacyjnych i promocyjnych

  • umiejętność tworzenia prezentacji

  • kreatywność i samodzielność przy tworzeniu projektów graficznych

  • umiejętność prowadzenia działań promocyjnych

  • swobodna komunikacja w języku angielskim

  • proaktywność, dynamizm w działaniu i nastawienie na realizację celów biznesowych

  • bardzo dobra organizacja pracy połączona ze zdolnością do prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w branży FMCG

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, PPE, karty Multisport)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A., zbudowana na bazie Krajowej Spółki Cukrowej S.A., jej strukturach oraz zapleczu administracyjnym jest liderem w Polsce w branży rolno - spożywczej w segmentach: cukrowym, słodyczy, zbożowo-młynarskim, nasiennym, skrobiowym oraz rolnym. Krajowa Grupa Spożywcza S.A to także największy w Polsce i jeden z największych co do wielkości producentów cukru w Europie. Krajowa Grupa Spożywcza to silny, narodowy koncern rolno-spożywczy, którego misją jest najwyższej jakości produkcja rolno-spożywcza dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy