Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Sękpol Jan Kowal Spółka Jawna

umowa o pracę
2 5005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 0004 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gręboszów 160, Gręboszów (pow. dąbrowski)
    Gręboszów (pow. dąbrowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

160

Gręboszów (pow. dąbrowski)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie angażujących treści dotyczących produktów (posty, artykuły, zdjęcia, filmy);

  • opracowanie strategii, tworzenie, wdrażanie, prowadzenie i monitorowanie kampanii marketingowych online (Facebook, Instagram, YouTube LinkedIn, Google) w oparciu o powierzone budżety;

  • prowadzenie działań SEM/SEO, aktualizacja strony www;

  • raportowanie działań, przygotowywanie analiz oraz prezentowanie wniosków

  • współpraca z grafikami i agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi podwykonawcami;

  • bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy;

  • śledzenie trendów rynkowych;

  • monitorowanie i raportowanie działań konkurencji;

  • udział w realizacji działań PR dot. marki oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:

  • posiada co najmniej 2 lata doświadczenia w marketingu;

  • posiada praktyczne doświadczenia z narzędziami e-marketingu (Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads);

  • posiada praktyczne doświadczenie w tworzeniu grafik na potrzeby reklamy (Adobe Photoshop, Canva)

  • posiada doświadczenie w tworzeniu strategii, wdrażaniu, prowadzeniu i monitorowaniu kampanii digitalowych;

  • posiada teoretyczną i praktyczną wiedzę w obszarze SEM/SEO, Social Media, Digital marketing, Content marketing, e-mail marketing;

  • ma doświadczenie w copywritingu

  • potrafi współpracować z agencjami reklamowymi, PR, drukarniami i innymi firmami zewnętrznymi;

  • jest sumienna, systematyczna i terminowa;

  • potrafi doskonale komunikować się w zespole, jest otwarta i zaangażowana;

  • interesuje się aktualnymi trendami i zagadnieniami z zakresu marketingu i PR on-line;

  • jest gotowa poszerzać swoją wiedzę z zakresu marketingu.

  • Mile widziane jest:

  • doświadczenie w kampaniach reklamowych online na rynkach zagranicznych

  • doświadczenie w obsłudze Wordpress-a

  • zainteresowanie branżą wnętrzarską,

  • doświadczenie w Adobe Illustrator, Adobe InDesign

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • home- office

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku;

  • możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy;

O nas

Firma Sękpol jest renomowanym producentem drzwi wewnętrznych z ponad 35- letnią tradycją. Drzwi wewnętrzne marki VIVENTO można kupić w całej Polsce oraz w licznych punktach dystrybucji za granicą.