Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu Handlowego

Gemini Polska

aleja Grunwaldzka 411

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż narzędzi marketingowych stałemu portfelowi kontrahentów,

  • planowanie budżetów marketingowych kontrahentów,

  • współpraca z dostawcami, budowanie relacji oraz ustalanie długofalowych działań,

  • współpraca z zespołem Apteki Internetowej w zakresie zsynchronizowania działań marketingowych,

  • dbanie o aktualność i atrakcyjność oferty marketingowej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, sprzedaż powierzchni reklamowych,

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w sprzedaży B2B (w marketingu/ trade marketingu),

  • wysokie umiejętności negocjacyjne,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne (w tym asertywność),

  • otwartość na wyzwania i umiejętność elastycznego reagowania na zmiany,

  • analityczne myślenie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w zespole przy jednoczesnej samodzielnej realizacji zadań,,

  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników