Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

YAWAL S.A.

  • Lubliniecka 36, Herby (pow. lubliniecki)
    Herby (pow. lubliniecki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

YAWAL S.A.

Lubliniecka 36

Herby (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej zgodnie z założonym budżetem

  • Opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i ich dystrybucją

  • Monitorowanie i analizowanie potrzeb klientów, trendów rynkowych i działań konkurencji

  • Prowadzenie działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Współpraca z zewnętrznymi wykonawcami i dostawcami, w tym z agencjami reklamowymi, marketingowymi oraz mediami,

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zwiększenia efektywności marketingowej

  • Dbanie o jakość realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI...

  • Przepracowałeś co najmniej dwa lata na podobnym stanowisku

  • Posiadasz wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobrze posługujesz się nowoczesnymi narzędziami marketingowymi

  • Posiadasz umiejętność myślenia analitycznego

  • Cechuję Cię otwartość, kreatywność i samodzielność

  • Posiadasz doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne

  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office

  • Potrafisz posługiwać się w języku angielskim na poziomie swobodnej komunikacji

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach

  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Ocena nadesłanych dokumentów aplikacyjnych

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja + witamy w zespole :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Rola w organizacji

Jesteś marketingowcem z krwi i kości? Posmakowałeś już pracy w marketingu i masz udokumentowane doświadczenie? Zależy Ci na pracy w innowacyjnej firmie w gronie profesjonalistów? It’s a match! Szukamy kreatywnych, zmotywowanych osób do naszego zespołu! Daj nam się poznać i wyślij nam swoje CV!

Do zobaczenia 😊

YAWAL S.A.

Firma Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy 30-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań.

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Nasze relacje opieramy na współpracy i otwartości. Działamy w ramach Grupy Kapitałowej Yawal zatrudniając ponad 800 pracowników, dzięki którym doskonalimy się i rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy