Ta oferta pracy jest nieaktualna od 396 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu i Contentu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds.
    Marketingu i Contentu

    poszukiwany
    Miejsce pracy: Łódź
    Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 27 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 130 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 3700 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.

    Zakres obowiązków obejmuje:

    • pisanie i redagowanie artykułów i krótkich tekstów marketingowych,
    • kreowanie wizerunku firm y i kampanii marketingowych w różnych kanałach
    • tworzenie in formacji prasowych na podstawie in formacji produktowych,
    • współtworzenie kampanii wizerunkowych i marketingowych,
    • opracowywanie i rozwój contentu na stronę internetową firmy,
    • angażowanie i powiększanie społeczności wokół profili w social media,
    • współpraca z zespołem grafików przy tworzeniu różnorodnych kreacji reklamowych.

    Czego oczekujemy?

    • doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • swobodnego operowania słowem pisanym, posiadania tzw . lekkiego pióra i szczególnej dbałości o poprawność językową,
    • umiejętności tworzenia angażujących treści dopasowanych do kanałów komunikacji i realizowanych celów marketingowych,
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
    • zaangażowania, samodzielności i dobrej organizacji pracy.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w prowadzeniu kanałów i platform Social Media, jak Linkedin, Facebook,
    • wiedza z zakresu komunikacji marketingowej,
    • umiejętność zarządzania czasem.
    Szkolenia i kursy językowe
    Pracę w międzynarodowym środowisku
    Integracje
    Prywatną opiekę medyczną

    Karty sportowe
    Kasę zapomogową
    Wczasy pod gruszą
    karty prepaidowe
    Sekcje sportowe

    Parking dla rowerów
    Dofinansowania
    do posiłków
    Świeże owoce i jogurty
    i o wiele więcej

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, (93-350), przy ulicy Ustronnej 41. Dane osobowe będą udostępnianie tylko i wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-350), ulicy Ustronnej 41 w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: Wyrażam zgodę Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
    bottomopisopis