Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu i Contentu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Specjalista ds.
Marketingu i Contentu

poszukiwany
Miejsce pracy: Łódź
Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 27 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 130 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 3700 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • pisanie i redagowanie artykułów i krótkich tekstów marketingowych,
  • kreowanie wizerunku firm y i kampanii marketingowych w różnych kanałach
  • tworzenie in formacji prasowych na podstawie in formacji produktowych,
  • współtworzenie kampanii wizerunkowych i marketingowych,
  • opracowywanie i rozwój contentu na stronę internetową firmy,
  • angażowanie i powiększanie społeczności wokół profili w social media,
  • współpraca z zespołem grafików przy tworzeniu różnorodnych kreacji reklamowych.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • swobodnego operowania słowem pisanym, posiadania tzw . lekkiego pióra i szczególnej dbałości o poprawność językową,
  • umiejętności tworzenia angażujących treści dopasowanych do kanałów komunikacji i realizowanych celów marketingowych,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • zaangażowania, samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w prowadzeniu kanałów i platform Social Media, jak Linkedin, Facebook,
  • wiedza z zakresu komunikacji marketingowej,
  • umiejętność zarządzania czasem.
Szkolenia i kursy językowe
Pracę w międzynarodowym środowisku
Integracje
Prywatną opiekę medyczną

Karty sportowe
Kasę zapomogową
Wczasy pod gruszą
karty prepaidowe
Sekcje sportowe

Parking dla rowerów
Dofinansowania
do posiłków
Świeże owoce i jogurty
i o wiele więcej

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, (93-350), przy ulicy Ustronnej 41. Dane osobowe będą udostępnianie tylko i wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-350), ulicy Ustronnej 41 w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: Wyrażam zgodę Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
bottomopisopis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się