Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i contentu

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB AkademiaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie treści na strony www oraz do innych materiałów reklamowych,

  • współtworzenie materiałów promocyjnych m.in. webinary, wideo, mailingi, infografiki, broszury,

  • wdrażanie wybranych działań oraz zaangażowanie w bieżące projekty marketingowe

  • w kanałach online i offline,

  • współpraca z grafikami i agencjami reklamowymi.

Nasze wymagania

  • umiejętność tworzenia treści marketingowych zgodnie z zasadami poprawności języka polskiego; lekkie pióro,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie opracowywania treści marketingowych pod różne kanały komunikacji (www, e-booki, druk),

  • umiejętność sprawnego organizowania pracy własnej,

  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

  • mile widziane wykształcenie wyższe lub rozpoczęte studia.

To oferujemy

  • zatrudnienie na okres 9 miesięcy, w wymiarze ½ etatu (forma zatrudnienia do uzgodnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B),

  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy

  • przy umowie o pracę oferujemy:

  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali),

  • indywidualny plan rozwoju, szkolenia,

  • dodatkowe dni wolne w roku,

  • elastyczny czas pracy,

  • wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy