Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i E-commerce

VIAMIND Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Viamind zmienia perspektywę!

Zasil zespół jako:

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • Koordynacja akcji marketingowych i promocyjnych dla e -commerce (dostosowanie
    i wdrażanie materiałów dotyczących akcji marketingowych w tym tworzenie harmonogramów, rozliczanie budżetu akcji w dedykowanych modelach np. ROI),
  • Współtworzenie i koordynacja akcji marketingowych dla sieci salonów (m.in. outdoor, direct marketing, materiały POS, oferty dedykowane, media),
  • Realizacja działań w zakresie SEO, SEM, FB, Google Ads, Google Analytics, Sieć Afiliacyjna, RTB, Blog i innych,
  • Dostosowanie i wdrażanie materiałów dla e -commerce i sklepów stacjonarnych na bazie materiałów graficznych udostępnianych przez Dostawcę,
  • Koordynowanie, nadzorowanie i rozliczanie prac zleconych firmom zewnętrznym i agencjom,
  • Przygotowywanie i wdrażanie kampanii e-mail i SMS oraz budowanie bazy klientów,
  • Wdrażanie content marketingu w tym realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych, stronach i blogach,
  • Współtworzenie rozwiązań omnichanell dla on-line i off-line,
  • Opieka e-shop/ www – weryfikacja jakości, wdrażanie nowych rozwiązań, optymalizacja, wprowadzanie materiałów
  • Badanie konwersji sprzedażowej działań marketingowych oraz nadzór nad poprawą wskaźników.

Powinieneś spełniać kilka wymogów:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doskonała znajomość zagadnień marketingu e-commerce oraz marketingu dla sieci sklepów
    z branży elektronicznej,
  • Doświadczenie w realizacji kampanii promocyjnych on-line i off -line,
  • Doświadczenie w zakresie SEO, SEM, FB, prowadzenia bloga,
  • Znajomość narzędzi pracy przy marketingu internetowym (m.in. Google Analytics, Search Console, Facebook Business, Google Ads, Photoshop etc.),
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość pracy na systemie CS-card,
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań nastawionych na sprzedaż,
  • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Komunikatywność, samodzielność i terminowość w działaniu, dobra organizacja pracy
    własnej i zaangażowanie,
  • Język angielski w stopniu średnio zaawansowanym,
  • Gotowość do pracy w systemie B2B.

Co oferujemy:

  • Premie od osiągniętych wyników,
  • Rabaty pracownicze,
  • Pakiet sportowy,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Ty + Viamind = układ idealny

Aplikację prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Viamind Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie 02-699 ul.Taborowa 20 (dalej "Viamind”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę przez okres 12 miesięcy. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Viamind to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.viamind.eu

Ogłoszenie archiwalne