Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i e-commerce

BOWI-STYL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe O firmie

BOWI-STYL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Rajmunda Rembielińskiego 14

Łódź

Czołowy polski producent w branży dziewiarskiej, specjalizujący się w produkcji dzianin technicznych,
zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • śledzenie trendów i badanie rynku e-commerce w zakresie nowych linii produktowych w aspekcie zastosowania produkowanych dzianin,
  • współpraca przy budowaniu marki produktowej, kreowaniu i wprowadzaniu na rynek wyrobów,
  • tworzenie i realizacja projektów e-commerce w odniesieniu do wyrobów i linii produktowych,
  • prowadzenie działań content marketingowych, budowanie social proof`a, działania w mediach społecznościowych,
  • tworzenie i prowadzenie płatnych kampanii reklamowych na Facebooku oraz Instagramie
    – koncept, tworzenie reklam, wdrażanie, optymalizacja i raportowanie,
  • rozwijanie strony internetowej, aktualizacja treści,
  • obsługa sklepu internetowego, aktualizacja w zakresie wyrobów (zdjęcia produktowe, opisy),
  • współpraca z projektantami i grafikami w zakresie opracowania materiałów graficznych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym lub zbliżonym stanowisku min 1,5 roku
  • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów zaocznych),
  • dobra znajomość obsługi komputera: pakiet Office,
  • podstawowa znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop),
  • podstawowa wiedza z zakresu fotografii produktowej i obróbki zdjęć,
  • doświadczenie w copywritingu (lekkie pióro) i marketingu internetowym,
  • dobra znajomość narzędzi: Google Ads, Google Analytics, TradeWatch, Facebook Ads,
  • język angielski - komunikatywny
  • samodzielność, kreatywność, komunikatywność, cierpliwość,

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie grupowe

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie Bowi-Styl PW Wiesława Sitarz. Niniejsze oświadczenie jest zgodą w rozumieniu art. 4 pkt 11 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy