Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i e-commerce

DekordiaO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sklep Dekordia.pl to jeden z liderów na rynku sklepów internetowych z ceramiką i wyposażeniem łazienek. Przez wiele lat działalności zdobył uznanie w oczach Klientów jako zaufany sklep oraz portal z poradami i galeriami wnętrz użytkowników. Pod koniec roku 2014 działalność sklepu została poszerzona o salon sprzedaży stacjonarnej.

Zapraszamy na www.dekordia.pl

Zakres obowiązków:

  • skuteczne promowanie marki oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów;
  • śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań;
  • wdrażanie pomysłów prowadzących do zwiększenia popularności strony internetowej oraz sklepu stacjonarnego;
  • wdrażanie działań marketingowych prowadzących do wzrostu sprzedaży
  • rozwijanie działań e-mail marketingowych (tworzenie i wysyłanie newsletterów, Salesmanago);
  • redagowanie i zamieszczanie wpisów w mediach społecznościowych i na stronie www;
  • analiza działań marketingowych w Internecie (Google Analytics).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność pisania tekstów reklamowych, informacyjnych;
  • umiejętność poruszania się w CMS;
  • podstawowa znajomość HTML;
  • doświadczenie w obszarze marketingu;
  • mile widziana znajomość programów graficznych oraz doświadczenie w e-commerce;
  • komunikatywność, kreatywność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę;
  • samodzielną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)  klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy