Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu i e-commerce

Kanani Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych, w tym: tworzenie planów komunikacji w mediach społecznościowych, pisanie briefów oraz współpraca z agencjami; opracowanie contentu oraz materiałów niezbędnych do komunikacji marek; koordynowanie kampanii z udziałem influencerów; monitoring realizacji strategii komunikacji
  • wsparcie bieżącego zarzadzania sklepem internetowym
  • wsparcie w rozwoju sprzedażowym, funkcjonalnym i wizerunkowym e-sklepu
  • prowadzenie kampanii sprzedażowo-marketingowych na wewnętrznej bazie klientów
  • pozostałe działania marketingowe prowadzone dla marki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marketingowej marek kosmetycznych (min. 2 lata), ze szczególnym uwzględnieniem działań digitalowych
  • zainteresowanie środowiskiem social mediów- znajomość obsługi, nowinek, trendów
  • otwartość na nowe zadania, umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • wykształcenie wyższe związane z marketingiem oraz znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie we wdrażaniu sklepu internetowego, pracy z e-commerce
  • kreatywność i wysokie poczucie estetyki

To oferujemy

  • pracę z wyjątkową, dynamicznie rozwijającą się marką
  • ciągle nowe wyzwania i możliwość rozwoju
  • pracę w niedużym nastawionym na rozwój i współpracę zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy adekwatne do pełnionego stanowiska

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kanani Europe Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską marką kosmetyczną. Nasze produkty oraz podejście do pielęgnacji pokochały blogerki, makijażystki, dziennikarki i przede wszystkim konsumentki.

Za MIYA Cosmetics nie stoi wielka korporacja i sztab ludzi w szklanych biurowcach. Team MIYA to my i Wy – nasi Klienci, którzy są z nami na Instagramie, Facebooku i wspólnie z nami tworzą markę. Dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista ds. marketingu i e-commerce.

Specjalista ds. marketingu i e-commerce, Warszawa