Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. marketingu i e-marketingu

No Name Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz realizacja polityki marketingowej firmy, tworzenie i nadzorowanie akcji marketingowych w Internecie (sklep, portale społecznościowe, newsletter, itp.),

  • Współtworzenie planów komunikacji wizerunkowej marki Cotton Club,

  • Planowanie, organizowanie kampanii marketingowych oraz działań promocyjnych,

  • Tworzenie materiałów marketingowych, PR-owych, budujących wizerunek,

  • Obsługa kanałów marketingowych, mediów społecznościowych,

  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami SEO/SEM,

  • Bieżący monitoring i analiza działań przy użyciu narzędzi typu Google Analytics, Google Ads, Ahrefs,

  • Tworzenie i redagowanie angażujących treści marketingowych,

  • Budowanie społeczności użytkowników,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki,

  • Pomoc w sesjach zdjęciowych,

  • Wsparcie działu e-commerce,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku i trendów.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień marketingowych i e-marketingu, znajomość bieżących trendów w marketingu i w marketingu internetowym,

  • Znajomość produktów Google,

  • Znajomość z zakresu tematyki SEO/SEM,

  • Umiejętność tworzenia merytorycznych i angażujących tekstów,

  • Znajomość narzędzi wspomagających proces pozycjonowania,

  • Znajomość narzędzi wspomagających analitykę,

  • Praktyczna znajomość obsługi programów graficznych,

  • Znajomość obsługi komputera, pakietów biurowych – MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i koordynacji działań marketingowych sklepu internetowego – mile widziane,

  • Doświadczenie w branży odzieżowej – mile widziane.

To oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć:

Zapewniamy interesującą, odpowiedzialną pracę w młodym dynamicznym zespole ludzi, wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz możliwość rozwoju zawodowego.

No Name Sp. z o.o.

Interesujesz się modą? Lubisz zakupy? Działasz aktywnie w internecie? Jesteś przebojowy, komunikatywny? Portale społecznościowe nie mają przed Tobą tajemnic? Lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś otwarty na nowe wyzwania, lubisz się uczyć? Mamy dla Ciebie propozycję pracy.

Przewiń do profilu firmy