Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i Employer Brandingu

ASTEK Polska

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie strategii EB i działań komunikacyjnych ASTEK Polska

  • Realizacja strategii marketingowej firm Grupy ASTEK w Polsce oraz współudział w kreowaniu wizerunku marki

  • Tworzenie angażującego contentu marketingowego i spójnej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej

  • Realizacja projektów z zakresu CSR

  • Tworzenie materiałów wizerunkowych i promocyjnych

  • Przygotowywanie newsletterów

  • Efektywna współpraca z działami wspierającymi

  • Analiza nowych rozwiązań na rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii EB i CSR

  • Znajomość narzędzi komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia treści w języku polskim i angielskim - warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Wielozadaniowość, elastyczność, umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie i z różnymi zespołami

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w realizacji projektów

  • Znajomość obsługi Canva, Adobe Photoshop

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry inżynierskiej i IT oraz realizacji projektów informatycznych dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, high-tech, farmacji oraz logistyki w Polsce i za granicą.

Przewiń do profilu firmy