Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu i Eventów

Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem, wydawca wiodących tytułów branżowych i portali „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne” oraz organizator konferencji oraz badań rynkowych, zatrudni doświadczonego i kompetentnego pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Opracowywanie nowych materiałów marketingowych, w tym treści i kreacji pojawiających się we wszystkich kanałach komunikacyjnych (m.in. banery, newslettery, pop-up, social media) oraz materiałów promocyjnych;
  • Współpraca z współwykonawcami ww. treści i kreacji (graficy, redaktorzy) – uzupełnienie pracy nad projektem, działem marketingu i podmiotami zewnętrznymi (agencje, podwykonawcy);
  • Tworzenie i obsługa elektronicznych ankiet w celu pozyskania niezbędnych informacji od kontrahentów lub pracowników;
  • Współtworzenie i opracowywanie inteligentnego modelowania atrybucji, zapewniającego docieranie do właściwych odbiorców z właściwym przekazem (z wykorzystaniem marketing automation);
  •  Segmentacja i dbanie o higienę bazy pod kątem działań promocyjnych i informacyjnych;
  • Automatyzacja marketingu – tworzenie akcji opartych na scenariuszach;
  • Doświadczenie w prowadzeniu  profili w social mediach (Linkedin, Facebook);
  • Podstawy digital marketingu, w tym zagadnień SEM i SEO oraz Marketing Automation (doświadczenie w pracy na narzędziach typu: SalesMenago, GetResponse, iPresso itp.);
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatów związanych z reklamą online, marketing automation, lead generation, GoogleAds lub DIMAQ;
  • Zainteresowanie nowymi mediami;
  • Znajomość branży FMCG i specyfikacji komunikacji B2B;

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie minimum średnie lub wyższe w dziedzinie i pasję do marketingu,
  • Nie są Ci obce programy graficzne i media społecznościowe;
  • Łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz pracować w zespole;
  • Jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną;
  • Rozumiesz potrzeby „klientów” i jesteś osobą nastawioną na zapewnienie najwyższej jakości usług oraz harmonijnych relacji;
  • Zwracasz uwagę na szczegóły i dbasz o najwyższą jakość wykonywanych prac;
  • Szybko się uczysz, a nauka nowych obszarów motywuje Cię do działania;
  • Cechuje Cię otwartość w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień oraz kreatywnie podchodzisz do realizowanych zadań;
  • Jesteś nastawiony na pomoc innym.

Co zyskujesz dołączając do naszego zespołu?

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość wdrażania własnych projektów;
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie będącej liderem w branży FMCG i Kosmetycznej;
  • Środowisko pracy, w którym ludzie są na pierwszym miejscu;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Ogłoszenie archiwalne