Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i fundraisingu

Siepomaga.plO firmie

  • plac Andersa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Siepomaga.pl

plac Andersa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie wywiadów weryfikacyjnych i informacyjnych z podopiecznymi

  • opracowywanie i redagowanie treści na stronę internetową

  • współpraca przy tworzeniu koncepcji tekstów promocyjnych

  • podstawowa obróbka zdjęć i materiałów graficznych

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z podopiecznymi

Nasze wymagania

  • masz lekkie pióro, umiejętność tworzenia angażujących tekstów

  • bardzo dobrze znasz zasady pisowni języka polskiego

  • myśl o rozmowie telefonicznej nie sprawia, że zaczynają Ci się pocić ręce :)

  • potrafisz nawiązywać relacje z ludźmi i aktywnie słuchać

  • chętnie znajdujesz kreatywne rozwiązania i wychodzisz z inicjatywą ich wdrożenia,

  • asertywnie i w sposób kulturalny potrafisz przedstawiać swoje zdanie

  • jesteś samodzielny/a, ale równie dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • chęć niesienia pomocy zawsze była czymś, co Cię wyróżnia!

To oferujemy

  • bezpieczne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wsparcie w czasach pandemii

  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania

  • możliwość pracy zdalnej, gdy nabierzesz doświadczenia

  • pracę w środowisku ludzi, którym przyświecają wspólne wartości

  • niezbędne narzędzia pracy, laptop i telefon

  • gdy będziesz miał ochotę na pyszną kawę lub świeże owoce to zawsze znajdziesz je w świetnie wyposażonej kuchni :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych.

Od ponad 12 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem ponad miliard złotych!

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji:

To co nas wyróżnia, to chęć niesienia pomocy innym. Abyśmy mogli realizować swoją pasję jak najlepiej potrzebujemy zdolnych osób, które nam w tym pomogą. Z nami będziesz się czuć jak w domu! Łączy nas wspólny cel i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem oraz czasem. Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

1. Analiza CV - szanujemy Twój czas i doceniamy zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jeśli wyślesz nam swoje CV gwarantujemy, że otrzymasz informację zwrotną o statusie Twojej aplikacji!

2. Kontakt - Twoje doświadczenie, umiejętności zwróciły naszą uwagę i chcielibyśmy dowiedzieć się o Tobie więcej. Na tym etapie możemy poprosić Cię o wykonanie zadania domowego lub zaprosić na rozmowę. Zależy to od rekrutacji na poszczególne stanowiska.

3. Spotkanie lub wideorozmowa - chcielibyśmy Cię poznać bliżej, opowiedzieć o tym jak się u nas pracuje oraz jakie zadania na Ciebie czekają.

4. Złożenie oferty pracy - z kimś takim jak Ty chcemy współpracować. Będzie nam bardzo miło jeśli do nas dołączysz!

Na bieżąco będziemy Cię informować o etapie rekrutacji. Możesz wysłać samo CV, ale jeśli chcesz się wyróżnić, to wyślij nam również rozwiązanie zadania, które znajduje się poniżej.

Wyobraź sobie, że masz szansę spełnić swoje największe marzenie. Jedyne, co musisz zrobić, to napisać list do osoby, która jest Twoim autorytetem. Wystarczy ją przekonać opisując wybrane marzenie i wyjaśnić, dlaczego chcesz, żeby je zrealizowała. Powodzenia!