Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu i Handlu

ROTHO Spółka z o. o.

  • Grabskiego 2, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Grabskiego 2

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych do klientów

  • Nawiązywanie kontaktów (osobistych, telefonicznych, mailowych) z nowymi i potencjalnymi klientami

  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami

  • Zbieranie ofert i negocjacje z kontrahentami (np. agencje reklamowe)

  • Zarządzanie działaniami promocyjnymi (organizacja kampanii promocyjnych, wybieranie gadżetów promocyjnych itp.)

  • Tworzenie lub współtworzenie strategii marketingowych

  • Kreowanie zapotrzebowania klientów stosownego do oferty firmy we współpracy z KAMami

  • Ciągła optymalizacja oferty pod kątem rentowności i ilości SKU

  • Analiza rynku konkurencji, współpraca z firmami badawczymi

  • Przygotowanie raportów i analiz sprzedaży z wykorzystaniem pakietu MS Office (Excel, PowerPoint).

  • Tworzenie i zarządzanie bazą danych (cenniki, dane klientów, itp.)

  • Udział w oficjalnych spotkaniach oraz imprezach handlowych, targach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie marketingu lub kierunki pokrewne.

  • Dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowy niemiecki będzie atutem

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint).

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Systematyczność i dokładność, komunikatywność, odpowiedzialność.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie posiadanych danych.

  • Komunikatywność, otwartość

  • Miejsce pracy: Koszalin

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • Rozwój osobisty, szkolenia

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Narzędzia pracy

  • Opcja ubezpieczenia grupowego dla pracowników

  • Fundusz ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Firma Rotho jest międzynarodowym koncernem działającym w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych dla odbiorców domowych. Rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy z powodzeniem swoje produkty na rynku szwajcarskim i europejskim.

Przewiń do profilu firmy