Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu i Handlu

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CIEŚLA" JAGNA CIEŚLA-ZADOROŻNA

Turkusowa 15

Straszyn (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, planowanie i wdrażanie contentu social media (m. in. Facebook, Linkedln, strona www)

  • współpraca z agencją reklamową

  • przygotowywanie oraz wdrażanie (przy współpracy z agencją) reklam na mediach społecznościowych, raportowanie wyników

  • organizowanie szkoleń i wsparcie przy organizacji eventów

  • przygotowywanie i organizowanie prezentacji produktów z oferty firmy

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych (przy współpracy z agencją)

  • współpraca z projektantami instalacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - kierunek: marketing, zarządzanie, ekonomia

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Exel, Outlook, Power Point)

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż, marketing, e-commerce)

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista

  • samodzielność w działaniu i umiejętność organizowania czasu pracy

  • znajomość języka angielskiego. na poziomie średniozaawansowanym B2 lub zaawansowanym C1,C2

  • inicjatywa i aktywność w działaniu

  • prawo jazdy kategorii B i praktyka w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne wygrodzenie

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę z perspektywą długofalowej współpracy

  • przeszkolenie produktowe przed rozpoczęciem pracy

  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600

  • pracę pełną ciekawych wyzwań w firmie o ustabilizowanej pozycji

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

Firma zajmująca się sprzedażą usług i urządzeń techniki ciepłowniczej

i pomiarowej poszukuje osobę na stanowisko

Przewiń do profilu firmy