Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Arenda Dickmana 62

Babie Doły

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie mediów społecznościowych oraz dbanie o pozytywny wizerunek OBR CTM S.A. (m.in. Facebook, Linkedin);

  • współtworzenie polityki komunikacyjnej spółki;

  • zarządzanie treściami na stronie internetowej spółki i strony zarządzanych przez spółkę;

  • uczestniczenie w targach i konferencjach krajowych i zagranicznych oraz innych przedsięwzięciach stanowiących bazę do promocji potencjału i produktów spółki;

  • koordynowanie wizyt delegacji zagranicznych i krajowych na szczeblu Zarządu;

  • współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej i komunikacyjnej;

  • organizacja sympozjów i innych wydarzeń promocyjnych oraz tworzenie dokumentacji foto/video;

  • z organizowanych wydarzeń;

  • opracowanie materiałów reklamowych (prezentacje, reklamy, karty katalogowe, filmy itd.);

  • wsparcie w planowaniu i nadzorowanie budżetu działań marketingowych;

  • administrowanie dokumentacją związaną z prowadzonymi działaniami;

  • współpraca z przedstawicielami PGZ w zakresie działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe tj. marketing/psychologia/komunikacja/dziennikarstwo/ public relations;

  • staż pracy/ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata;

  • doświadczenie zawodowe w zakresie: marketingu, komunikacji, dziennikarstwa, public relations;

  • znajomość Word, Excel, Powerpoint, Photoscape/Photoshop, Canva, narzędzia marketingowe;

  • umiejętność sprawnej obsługa mediów społecznościowych, tzw. „lekkie pióro”;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację, mile widziana znajomość innych języków;

  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność prowadzenia prezentacji oraz wystąpień publicznych, kreatywność.

To oferujemy

  • udział w realizacji unikatowych projektów dla sektora zbrojeniowego;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę w pokojach, nie w open space;

  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, a także świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. posiada szerokie kompetencje oraz doświadczenie w projektowaniu, budowie, dostawie i utrzymaniu systemów z obszaru wojskowej techniki, ze szczególnym uwzględnieniem wojskowej techniki morskiej. W oparciu o nowoczesne zaplecze wytwórcze oraz badawczo-techniczne Ośrodek dostarcza i rozwija swoje wyroby dzięki prowadzonym w trybie ciągłym badaniom naukowym, pracom rozwojowym i wdrożeniowym.

Przewiń do profilu firmy