Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cavatina GW Sp. z o.o.

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja szerokiego spektrum działań marketingowych, w tym rozwijanie nowych koncepcji i projektów, opracowanie dokumentacji, przygotowanie i realizacja działań związanych z wprowadzaniem nowych inwestycji na rynek oraz wspomagających sprzedaż i budowanie wizerunku istniejących obiektów.

  • wsparcie procesu pozyskiwania nowych klientów poprzez tworzenie kampanii promocyjnych, przygotowywanie projektów i treści materiałów promocyjnych oraz bezpośredni nadzór nad realizacją kampanii

  • realizacja działań komunikacyjnych skierowanych do obecnych klientów, a także udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań marketingowych umacniających pozycję firmy na rynku.

  • zapewnianie właściwego wsparcie marketingowego dla zespołu leasingu poprzez tworzenie i wdrażanie oczekiwanych przez sprzedaż narzędzi (np. szkolenia, prezentacje, materiały promocyjne – drukowane i elektroniczne, inne)

  • realizacja działań marketingowych oraz eventów w regionach operacyjnych spółki

  • sporządzanie analiz i badań rynkowych

  • dostarczanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu wzmocnienie marki na rynku oraz zwiększenie sprzedaży w odniesieniu do określonych założeń biznesowych poprzez proponowanie nowych sposób dotarcia do klienta, a także nowych narzędzi obsługi klienta

  • obserwacja otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych i oferty, rekomendacja działań ukierunkowanych na osiągnięcie celów

  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi oraz grupami mediów w celu realizacji założeń marketingowych i komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • m.in. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność współpracy z klientem anglojęzycznym

  • gotowość do wyjazdów i spotkań poza siedzibą firmy

  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia działań marketingowych 360 oraz wiedza z zakresu marketingu internetowego: e-mail marketing, content marketing itd.

  • „lekkie pióro” – umiejętność elastycznego tworzenia treści marketingowych wysokiej jakości

  • znajomość narzędzi Google Analytics w praktyce

  • sprawność w ramach pakietu MS Office

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu

  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy

  • zdolność do pracy zespołowej oraz pod presją czasu

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • analityczny i otwarty umysł

  • znajomość rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce

To oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora nieruchomości komercyjnych

  • szerokie i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • dodatkowe benefity

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • atrakcyjne i komfortowe biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW Sp. z o. o. zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do współpracowników grupy kapitałowej CAVATINA i zostań członkiem zespołu jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy