Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Polmarkus Sp. z o.o.O firmie

  • Pyskowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Specjalista

Jesteśmy wiodącą polską firmą dystrybucyjną w branży Piekarsko – Cukierniczo – Lodziarskiej. Działamy na rynku polskim i europejskim. Zajmujemy się wprowadzaniem produktów oraz kreowaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługiwanego rynku. Naszą siłę stanowi zespół doświadczonych specjalistów. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie profesjonalnych dostaw piekarni, cukierni, lodziarni, hoteli, restauracji, cateringu i przemysłu spożywczego.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy nastawionego na sukces kandydata do pracy w Dziale Marketingu.

Główne zadania:

  • planowanie prac w Dziale Marketingu w zakresie:
    • przygotowywania kampanii komunikacyjnych i marketingowych,
    • prowadzenia portalu firmy (strona www) oraz profili w mediach społecznościowych,
    • przygotowywania projektów graficznych tworzonych na potrzeby firmy,
    • realizacji innych działań bieżących, w tym: targów, eventów, promocji, programów lojalnościowych
  • negocjowanie i uzgadnianie warunków współpracy oraz terminów z kontrahentami i podwykonawcami
  • przygotowywanie i realizacja zatwierdzonego budżetu działu marketingu
  • nadzorowanie spójności infografiki w przestrzeniach: internetowej i stacjonarnej
  • kształtowanie i wspieranie komunikacji oraz przepływu informacji w zakresie promocji
  • prowadzenie marek towarowych należących do spółki na rynkach polskim i europejskim

Odpowiedzialność:

  • za realizację działań marketingowych w firmie
  • za przygotowanie i organizacje imprez targowych  oraz eventów
  • za promocję BTL w wyznaczonym budżetowo obszarze
  • za zapewnienie materiałów POS
  • za dbanie o spójność przekazów i materiałów marketingowych
  • za szeroko rozumianą realizację kampanii promocyjnej
  • za wizerunek firmy
  • za rozliczanie działań marketingowych, prowadzenie bieżącej dokumentacji i raportowanie efektów akcji marketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu zadań
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania własną pracą
  • Kreatywność
  • Wiedza z zakresu marketingu
  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu firmy FMCG, sektory B2B lub B2C
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra obsługa komputera w zakresie MS Office

Oferujemy:

  • Ciekawą, samodzielną pracę pełną nowych wyzwań.
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i osiąganych efektów.
  • Niezbędne do realizacji zadań wyposażenie stanowiska pracy
  • Realną możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne