Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i komunikacji

PODKARPACKIE CENTRUM INNOWACJI sp. z o.o.O firmie

4 2005 600 brutto / mies.

PODKARPACKIE CENTRUM INNOWACJI sp. z o.o.

Teofila Lenartowicza 4

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie informacji prasowych, tekstów marketingowych i specjalistycznych na potrzeby działalności Spółki wraz z autoryzacją tekstów otrzymanych w ramach wykonywanego stanowiska;

  • Opracowywanie tekstów pod kątem SEO (SEO Copywriting);

  • Obsługa biura prasowego, prowadzenie i rozwój strony internetowej PCI wraz z tworzeniem koncepcji jej rozwoju;

  • Utrzymywanie kontaktu i budowanie relacji z dziennikarzami (TV, radia, czasopisma, dziennik, gazety, portale internetowe), agencjami PR, biurami prasowymi jednostek administracyjnych, rzecznikami prasowymi uczelni, działami promocji firm oraz organizacji wskazanymi przez Spółkę;

  • Prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, YouTube);

  • Realizacja strategii komunikacji PCI – media ogólnopolskie, branżowe i lokalne;

  • Współtworzenie koncepcji działań (w tym kampanii promocyjno – informacyjnych), harmonogramów prac, stały monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań;

  • Reprezentowanie Spółki na wyznaczonych wydarzeniach (okazjonalnie w okresie weekendowym) oraz współpraca przy organizacji wydarzeń realizowanych przez Spółkę.

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu, komunikacji, social media;

  • Swoboda w opracowywaniu treści do materiałów marketingowych i informacyjnych oraz znajomość zasad edycji tekstów;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii informacyjno – promocyjnych;

  • Duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów;

  • Kreatywność i inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane zadania;

  • Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na jakość;

  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy związanej z marketingiem w spółkach samorządowych lub skarbu państwa;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Umowę o pracę - 100% etatu;

  • Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

  • Zakres wynagrodzenia: 3 000 – 4 000 zł netto, adekwatnie do posiadanego doświadczenia.

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o rozwija Regionalny Ekosystem Innowacji i startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jest facylitatorem i łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji. Pracuje z firmami, instytucjami naukowymi, uczelniami, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestuje w projekty badawcze o wysokim potencjale do komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych oraz udostępnia przestrzeń prototypowania dla społeczność studentów, młodych startupów i kół naukowych.

Przewiń do profilu firmy

Spróbuj swoich sił i aplikuj do PCI jeśli interesuje Cię praca w zgranym, otwartym i pomysłowym zespołem oraz w środowisku związanym z przedsiębiorczością, innowacyjnością, nauką, biznesem i młodymi ludźmi. Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Powodzenia!