Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i komunikacji społecznej

MODULAR SYSTEM sp. z o.o.O firmie

  • Bielska 19
    Ogorzelice (pow. płocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MODULAR SYSTEM sp. z o.o.

Bielska 19

Ogorzelice (pow. płocki)

Modular System Sp. z o.o. z siedzibą w Ogorzelicach, ul. Bielska 19, koncentrująca swoją działalność na produkcji wielofunkcyjnych segmentów kontenerowych wolnostojących lub przeznaczonych do zestawiania większych obiektów dla różnych zastosowań, zatrudni osobę na stanowisko:

Zadania

  • Współudział w planowaniu strategii marketingowej, komunikacyjnej i wizerunkowej Spółki
  • Realizacja we współpracy z Dyrektorem celów operacyjnych strategii marketingowej i wizerunkowej Spółki z wykorzystaniem:
  • marketingu 360,
  • SEM (marketing w wyszukiwarkach internetowych)
  • direct marketingu,
  • social media marketingu,
  • brand marketingu,
  • media relations,
  • content marketingu,
  • digital marketingu,
  • media ATL oraz BTL,
  • CMS,
  • CSR,
  • bussines event,

oraz tradycyjnych mediów marketingowych

  • Współudział w projektowaniu oraz wdrażanie kampanii marketingowych i wizerunkowych
  • Podejmowanie działań promocyjnych w Internecie: kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych, pozycjonowanie
  • Prowadzenie aktywnej komunikacji  w mediach społecznościowych (FB, Linkedin, Youtube, Twitter, IG)
  • Współorganizacja eventów zewnętrznych, organizowanie udziału na targach i konferencjach branżowych oraz promocja firmy na tych wydarzeniach
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju programów i aplikacji wspierających sprzedaż produktów firmy
  • Bieżące prowadzenie firmowej strony internetowej
  • Tworzenie tekstów informacyjnych, promocyjnych i marketingowych
  • Publikowanie treści marketingowych i wizerunkowych w oparciu o dostarczone materiały graficzne, zdjęciowe i video
  • Przygotowywanie materiałów katalogowych we współpracy z firmami zewnętrznymi
  • Współpraca z Dyrektorem oraz Działem Handlowym w obszarze badania i analiz rynków pod kątem sprzedaży i pozycjonowania produktów firmy
  • Zabezpieczenie materiałów reklamowych zgodnie z przyjętymi planami marketingowymi oraz ich dystrybucja
  • Bieżąca współpraca z agencjami graficznymi, drukarniami, prasą, portalami branżowymi oraz pozostałymi podmiotami dostarczającymi usługi wpierające marketing
  • Bieżąca współpraca z Działem Handlowym oraz pozostałymi działami w zakresie oferty produktów

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze: PR, marketing, dziennikarstwo)
  • Min. 4 - letnie doświadczenie w obszarze marketingu, komunikacji zewnętrznej, Public Relations
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social mediach
  • Sprawne posługiwanie się tekstem, tzw. „lekkie pióro”, umiejętność redagowania tekstów
  • Kreatywność, zaangażowanie, „can do” attitude, zorientowanie na współpracę oraz „dowiezienie” rezultatu, wysokie poczucie estetyki,
  • Znajomość: marketingu 360, SEM (marketing w wyszukiwarkach internetowych), direct marketingu, social media marketingu, brand marketingu, media relations, content marketingu, digital marketingu, media ATL oraz BTL, CMS, CSR oraz tradycyjnych mediów marketingowych
  • Doświadczenie w zakresie organizacji eventów
  • Umiejętność analizy i oceny prowadzonych działań marketingowych, komunikacyjnych i wizerunkowych
  • Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel i PowerPoint) oraz programów graficznych
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność, szybkość nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia wiedzy, w tym udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zintegrowanym zespole młodych ludzi
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne