Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji w Sklepie Internetowym - Specjalista ds. social media

TECHNIKA KLIMATYZACYJNA I GRZEWCZA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Z uwagi na duży rozwój sprzedaży online Naszego nowego działu "Woodtechnika.pl - mała architektura ogrodowa" zarówno w Polsce jak i za granicą szukamy osoby, która nie tylko pomoże nam wdrożyć strategię marketingową w kanałach komunikacji takich jak Facebook, Instagram, Pinterest czy Youtube, ale wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje nowe rozwiązania, na które jesteśmy otwarci.

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i wdrażanie akcji promocyjnych
  • Prowadzenie komunikacji w kanałach social media
  • Zarządzanie jakością komunikacji na stronie internetowej
  • Aktywna współpraca z innymi działami w firmie
  • Przygotowywanie postów i prowadzenie FB / Instagram/ Pinterest/ inne
  • Dystrybucja przygotowanych treści w różnych kanałach
  • Wysyłanie newsletterów
  • Kontakty z influencerami i grupami społecznymi
  • Rozwój profili firmowych
  • Współpraca z partnerami przy wspólnych akcjach
  • Pomoc przy nagraniach video, sesjach zdjęciowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu sklepu internetowego
  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego
  • Znajomość Google Analytics oraz Facebook Managera
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social media
  • Kreatywność i pozytywne nastawienie
  • Sumienność i dobrą organizację pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość branży ogrodowej (asortymentu) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • Zdolności plastyczne, fotografia mile widziane

Mile widziane:

  • Znajomość programów magazynowych
  • Obsługa sprzedaży wysyłkowej

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę przy ciekawych projektach w zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy

Ogłoszenie archiwalne