Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Polska Grupa BiogazowaO firmie

  • Gotarda 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polska Grupa Biogazowa

Gotarda 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej

  • Tworzenie i zarządzanie strategią Public Relations

  • Tworzenie i realizacja efektywnej strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz organizacji oraz w mediach społecznościowych

  • Opracowywanie treści komunikatów prasowych, materiałów marketingowych, informacyjnych, technicznych oraz graficznych materiałów promocyjnych

  • Nadzór na stroną www Spółki oraz dbanie o jej aktualizację i rozwój

  • Budowanie stałych, pozytywnych relacji z przedstawicielami władz lokalnych oraz lokalną społecznością w lokalizacjach naszych biogazowni

  • Współpraca z Zarządem przy zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi

  • Prowadzenie biura prasowego oraz reprezentowanie Spółki w relacjach z mediami

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami oraz dostawcami materiałów reklamowych i informacyjnych

  • Organizacja wydarzeń firmowych i zewnętrznych eventów

  • Tworzenie i dbanie o budżet marketingowy, w tym opracowanie budżetu, monitorowanie kosztów, rozliczanie faktur oraz prawidłowy obieg dokumentów kosztowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, komunikacja i PR)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych

  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów – lekkość pióra

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dokładność, skrupulatność, sumienność

  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami równocześnie - wielozadaniowość

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

  • Wspierającą kulturę pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie w 80% do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość wykupienia karty Multisport

  • Owocowe poniedziałki

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni rolniczych. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Przyszłość firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu w Polsce i na świecie, dlatego w perspektywie najbliższych 3 lat planujemy budowę kolejnych 19 nowych biogazowni oraz rozwój rozproszonej energetyki zarówno w kraju, jak i za granicą. W skład Polskiej Grupy Biogazowej wchodzi kilkanaście spółek m.in. PGB Inwestycje, PGB Innowacje, PGB Dystrybucja oraz PGB Serwis. Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB, znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl

Przewiń do profilu firmy

Jeśli sprawnie posługujesz się językiem polskim, z lekkością piszesz teksty, występujesz publicznie, posiadasz doświadczenie w pracy w działach marketingu, komunikacji i PR, potrafisz organizować eventy, a do tego jesteś osobą energiczną, samodzielną i zaangażowaną, to nasza oferta pracy jest właśnie dla CIEBIE!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu I Komunikacji

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.