Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLAND

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie przekazów, pisanie tekstów (newsy, artykuły, posty, mailingi) na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej)

  • Przygotowywanie kampanii sprzedażowych dla oferty produktowej spółki w kanałach digital, social media

  • Przygotowywanie działań i kampanii marketingowych BTL

  • Wprowadzenie treści na stronę internetową poprzez system zarządzania treścią (CMS)

  • Administrowanie narzędzi komunikacji wewnętrznej

  • Współpraca z Wewnętrzną Agencją Komunikacji przy organizacji eventów i konferencji dla klientów

  • Zarządzanie biurem komunikacji i marketingu w zakresie przygotowania, ewidencji i obiegu umów

  • Współpraca z innymi działami oraz Dyrekcją Marketingu w Grupie Veolia w Polsce

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe (komunikacja, marketing)

  • Znajomość narzędzi komunikacji oraz social mediów

  • Umiejętność ewaluacji kampanii digital

  • Lekkość pióra, umiejętność szybkiego redagowania tekstów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Biegła znajomość MS Office i otwartość na pracę w narzędziach Google

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowy dzień wolny od pracy, a także możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne