Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Inwenta Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
O nas: jesteśmy firmą doradztwa personalnego, obecną na polskim rynku od ponad 16 lat. Działamy głównie w obszarze rekrutacji (Search&Selection, Executive Search), Interim Managementu oraz diagnozy i rozwoju kompetencji.

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży automatyki przemysłowej.
Specjalista ds. Marketingu i KomunikacjiNumer ref.: OP/WAR/SPECJALISTA

Zakres obowiązków:

  • planowanie działań komunikacyjnych i marketingowych skierowanych do klientów firmy,
  • aktywne reagowanie na wprowadzanie nowych produktów oraz zmieniających się celów handlowych,
  • ABC marketingu (newsletter, wpisy na stronie, dbanie o umieszczenie materiałów na serwisach branżowych, obecność w porównaniach/rankingach technicznych produktów),
  • śledzenie trendów w nowych media i analiza ich przydatności,
  • dbanie o wysoką pozycję istotnych fraz w wynikach wyszukiwarek (SEM/SEO).

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale marketingu w firmie z branży technicznej,
  • umiejętność tworzenia treści marketingowych oraz pracy w programach graficznych wykorzystywanych w social media,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z tekstami technicznymi (min. B2),
  • dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność i samodzielność,
  • kreatywność i nieszablonowość przy zachowaniu logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość udziału w szkoleniach krajowych oraz zagranicznych,
  • narzędzia pracy - telefon, komputer,
  • pakiet dodatkowy benefitów (system premiowy, Multisport , prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie).

Do dokumentów aplikacyjnych proszę dopisać klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2016 r. poz. 922 oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inwenta Sp. z o. o. w celu umieszczenia ich w bazie kandydatów Inwenta Sp. z o. o., w celu wykorzystania ich w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Inwenta oraz na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie informuję, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz do ich usunięcia z bazy Inwenta Sp. z o. o

Ogłoszenie archiwalne