Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu i komunikacji

Centrum Wrocław (Volkswagen, Skoda, Audi)O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy,
  • Budowanie i realizacja strategii komunikacji wizerunkowej marki Auto Group Polska
  • Współtworzenie i odpowiedzialność za realizację zaakceptowanych budżetów marketingowych,
  • Współtworzenie i odpowiedzialność za realizację zaakceptowanych planów marketingowych,
  • Opracowywanie i zarządzanie działaniami marketingowymi: planowanie, realizacja, kontrola, optymalizacja działań, analiza skuteczności,
  • Udział w tworzeniu materiałów marketingowych i reklamowych,
  • Analizy rynku i sprzedaży,
  • Monitorowanie i analizowanie konkurencji,
  • Dbałość o budowanie wizerunku firmy i marki na lokalnym rynku,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w wewnętrznym dziale marketingu lub PR
  • Umiejętność strategicznego myślenia, tworzenia i realizacji długofalowych strategii marki
  • Umiejętność redagowania tekstów i tworzenia komunikatów prasowych
  • Wiedza w zakresie zagadnień marketingowych online oraz offline
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość Google Adwords, Google Analytics
  • Mile widziana znajomość technik optymalizacji kampanii marketingowych (display, SEM, SEO, remarketing, e-mailing itp.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, samodzielność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się organizacji
  • Realny wpływ na dalszy rozwój działu oraz firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną i partnerką atmosferę pracy
  • Dodatkowe benefity: preferencyjne warunki zakupów w naszych salonach, dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz pakietu sportowego

Centrum Wrocław (Volkswagen, Skoda, Audi)

Marka Centrum Wrocław jako partner Volkswagen Group Polska istnieje we Wrocławiu od 2012 roku.

Oferujemy najwyższą jakość usług w obszarze sprzedaży i serwisowania samochodów marki Volkswagen, Audi, ŠKODA oraz Volkswagen Samochody Dostawcze. W związku z dynamicznym rozwojem naszej grupy, poszukujemy ludzi ambitnych, pełnych zaangażowania do zapewnienia najwyższej jakości obsługi i satysfakcji Klienta.

Jeśli jesteś gotowy na pracę pełną wyzwań, wytrwale dążysz do wyznaczonych celów oraz chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju jednego z największych kompleksów motoryzacyjnych w Polsce, aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. marketingu i komunikacji.

Specjalista ds. marketingu i komunikacji, Wrocław