Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i mediów społecznościach

Spa Orkana Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie profilu strefy Medical Orkana (branża medyczno - kosmetyczna) w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram)

  • Pisanie i redagowanie tekstów do mediów społecznościowych

  • Monitorowanie mediów społecznościowych

  • Edycja i aktualizacja treści na stronie internetowej firmy

  • Przygotowywanie projektów graficznych i krótkich filmów

  • Bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie

  • Opracowywanie i realizacja działań reklamowych, promocyjnych i wizerunkowych, strategii rozwoju

  • Opracowywanie materiałów na potrzeby katalogów, reklam itp.

  • Tworzenie projektów graficznych – znajomość programów graficznych pakietu Adobe

  • Tworzenie contentu marketingowego

  • Rozwój aktualnych kanałów komunikacji i promocji oraz szukanie nowych możliwości promowania usług

  • Badanie efektywności prowadzonych działań (przeprowadzanie analiz, raportów)

  • Monitorowanie rynku pod kątem występujących w marketingu on-line trendów

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość branży medyczno kosmetycznej

  • Umiejętność obsługi strony internetowej, znajomość WordPress

  • Znajomość narzędzi do marketingu on-line

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Inicjatywa własna, umiejętność kreatywnego rozwiazywania problemów, zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość pakietów MS Office (w szczególności Power Point, Excel)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomości programów graficznych pakietu Adobe

  • kreatywność, systematyczność i organizacja pracy

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Świadczenia pozapłacowe