Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i mediów społecznościowych

N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów graficznych jak i video na potrzeby Social Media (Facebook, Instagram, tiktok),

  • tworzenie krótkich treści reklamowych do serwisów internetowych oraz do Social Media,

  • prowadzenie dialogu i komunikacji z ramach społeczności marki,

  • realizowanie wyznaczonych zadań w zakresie kreowania wizerunku marek w Internecie,

  • monitorowanie i analiza działań konkurencji, w obszarach powyżej wymienionych.

Nasze wymagania

  • znajomości narzędzi graficznych (pakiet Adobe / Canva) – pozwalającej na samodzielne opracowanie grafik np. do SM,

  • znajomości aplikacji mobilnych służących do tworzenia treści oraz Social Media,

  • dobrej znajomości Facebook i Instagram oraz zasad ich funkcjonowania,

  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu tiktok będzie dodatkowych atutem,

  • kreatywności i proaktywności w tworzeniu wartościowych treści i komunikatów dla konsumentów,

  • wysokie poczucie estetyki,

  • „lekkie pióra” w tworzeniu krótkich jak i długich komunikatów marketingowych,

  • Zainteresowanie branżą kosmetyczną – warunek konieczny.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności,

  • pracę w młodym, energicznym i pełnym pomysłów zespole,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.

  • możliwość testowania różnych kosmetyków,

  • nienormowany czas pracy (część pracy na zasadzie dyżuru w zakresie obsługi social mediów),

  • rabat na produkty firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • rabat na produkty firmowe

Zachęcamy do przesyłania CV, zwłaszcza jeśli jesteś osobą, która:

1. interesuje się kosmetykami i świadomą pielęgnacją,

2. chce się rozwijać w dziedzinie jaką jest marketing,

3. korzysta z social mediów na porządku dziennym,

4. jest komunikatywna, pełna pomysłów i energii,

5. lubi obejrzeć siebie na ekranie :)