Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i obsługi klienta

NEW ERA MATERIALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej zgodnie z założonym budżetem

  • projektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2B w kanałach on-line i social media

  • kreowanie i wdrażanie kampanii marketingowych, samodzielna konfiguracja i optymalizacja płatnych kampanii reklamowych Facebook Ads, Google Ads.

  • przygotowywanie prostych materiałów graficznych

  • współpraca z agencjami reklamowymi

  • opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i ich dystrybucją

  • analiza rynku

  • prowadzenie działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • dbanie o jakość realizowanych zadań

  • obsługa klienta (wprowadzanie zamówień do ERP)

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • znajomość najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań marketingowych

  • umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych

  • doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne

  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie

  • znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dofinansowanie karty Medicoversport

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie i prywatnej opieki medycznej

  • niekorporacyjne podejście do pracownika.