Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i ofertowania

ROVA SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Osoba ta będzie odpowiedzialna za realizację działań marketingowych, koordynację procesów przetargowych, wykonywanie formalności administracyjnych przed i po projektowych oraz zarządzanie portfelami zamówień w celu wydajnego planowania i umiejętności ustalania priorytetów zadań, projektów i inwestycji.

Obowiązki:

  • Kreowanie i realizowanie strategii marketingowej, promocyjnej i komunikacyjnej
  • Kreowanie wizerunku firmy
  • Opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych
  • Analiza dokumentacji przetargowej i wymagań z związanych z procedurą przygotowania oferty dla inwestorów prywatnych oraz publicznych
  • Kompleksowe i terminowe przygotowywanie oraz składanie ofert przetargowych do Inwestorów w tym skoordynowanie finalnej oferty na bazie współpracy między działowej, opracowywanie i realizacja zapytań ofertowych oraz koordynacja i merytoryczny udział w przygotowaniu odpowiedzi na pisma Klienta, w tym uzupełnienia i wyjaśnienia do ofert
  • Redagowanie oficjalnych pism
  • Aktywne monitorowanie rynku przetargów, zapytań ofertowych oraz zamówień publicznych
  • Analiza ofert konkurencji i rynku

Konieczne:

  • Wiedza w zakresie budowania strategii marketingowej i tożsamości marki
  • Umiejętności czytania i interpretowania dokumentacji handlowej
  • Duże umiejętności analityczne
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Umiejętność budowania relacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych w obszarze online i offline
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania procesem marketingowym
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz zagadnień z zakresu przygotowania ofert
  • Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji przetargowej oraz ofert handlowych
  • Znajomość programów graficznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa plus premie uzależnione od jakości i wyników)
  • Nastawienie na długofalowy rozwój, szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • Pracę w młodym zespole

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy