Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i Ofertowania

ControlTec Sp. z o.o.O firmie

ControlTec Sp. z o.o.

Tarnogajska

Wrocław

Firma ControlTec wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie, organizowanie i administrowanie pracy Działu Marketingu
  • Wspomaganie pracowników Działu w akcjach ofertowych i przetargowych – analiza treści zapytań, kompletowanie dokumentacji ofertowej,
  • Obsługa platform zakupowych (składanie ofert, bieżące monitorowanie przebiegu akcji ofertowych, prowadzenie negocjacji cenowych),
  • Udział w realizacji projektów marketingowych, tj. wydarzenia firmowe, spotkania z Klientami,
  • Przygotowywanie prezentacji firmowych, akcji promocyjnych, zakupy gadżetów firmowych
  • Obsługa wewnętrznego systemu informatycznego (CPM);
  • Budowanie wizerunku firmy w jej otoczeniu biznesowym;

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość programów MS Office
  • Skrupulatność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolności interpersonalne - wysoka komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w stresie,
  • Otwartość i gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Umiejętność nawiązywania oraz budowania długotrwałych relacji z klientami

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa zamówień publicznych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju, szkolenia
  • Atrakcyjne formy wynagrodzenia, benefity
  • Indywidualne podejście do rozwoju i kariery pracownika

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy