Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i PR

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

Kielecka 7

Działki Leśne

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów (treści, ilustracji, video) dla strony internetowej oraz kampanii promocyjnych,

  • Prowadzenie mediów społecznościowych,

  • Współpraca w zakresie tworzenia realizowania strategii marketingowej,

  • Analiza skuteczności działań promocyjnych,

  • Realizacja materiałów multimedialnych – video, animacja,

  • Dbanie o dobry wizerunek uczelni,

  • Prowadzenie działań przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego – e-mail marketing, zarządzanie leadami sprzedażowymi etc.,

  • Realizowanie działań rekrutacyjno-promocyjnych we współpracy z innymi działami.

Nasze wymagania

  • kilkuletnia praktyka w pracy na podobnym stanowisku,

  • duża sprawność w tworzeniu i redagowaniu tekstów, znajomość SEO,

  • doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych – facebook, instagram, TikTok, youtube,

  • znajomość programów graficznych,

  • umiejętność foto/video, robienie i obróbka zdjęć oraz materiałów video,

  • doświadczenie w obsłudze CMS oraz Google Analytics,

  • doświadczenie w przygotowywaniu kreacji reklamowych na potrzeby offline i online,

  • doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami e-mail marketingu,

  • znajomość najnowszych trendów panujących w Internecie,

  • bardzo duża kreatywność i samodzielność,

  • otwartość, umiejętność zjednywania sobie ludzi i pracy w zespole,

  • chęć do poznawania i wdrażania nowych rozwiązań marketingowych,

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,

  • stabilne zatrudnienie,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dział Kadr Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

ogłasza konkurs rekrutacyjny na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy