Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i PR

DAGMA Sp. z o. o.O firmie

  • Bażantów 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

DAGMA Sp. z o. o.

Bażantów 4

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie tekstów promocyjnych oraz materiałów prasowych,

  • tworzenie materiałów promocyjnych (strony WWW, newsletterów, ulotek i reklam) z pomocą agencji reklamowych oraz dedykowanego grafika,

  • współtworzenie strategii komunikacji,

  • planowanie, wdrażanie i realizacja kampanii promocyjnych,

  • mierzenie efektywności podejmowanych działań,

  • aktywne budowanie relacji z mediami,

  • bezpośrednia współpraca z dostawcami oferowanych przez nas rozwiązań,

  • negocjowanie warunków współpracy z największymi mediami w Polsce.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w marketingu i PR,

  • umiejętność konstruowania poprawnych językowo i zrozumiałych komunikatów,

  • znajomość tematyki nowych technologii,

  • samodzielność i terminowość w realizowaniu zleconych zadań,

  • umiejętność szacowania efektów podejmowanych działań,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę na pełen etat w dziale marketingu w biurze w Katowicach,

  • szkolenia produktowe i dotyczące branży bezpieczeństwa IT,

  • możliwość współpracy z zagranicznymi producentami,

  • niepowtarzalną atmosferę, która nigdy nie pozwoli Ci myśleć o pracy jak o niemiłym obowiązku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

DAGMA to jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu – ostatnia za 2018 rok). W katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, a liczba pracowników stale rośnie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy