Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu i PR

Elte GPS

Elte GPS

Gromadzka 71

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej marki Elte Group,

  • tworzenie treści marketingowych i reklamowych (do katalogów, na stronę internetową, kart produktów, itp.),

  • tworzenie planów komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Linkedin, Twitter),

  • współpraca z drukarniami i partnerami w zakresie prowadzonych działań marketingowych,

  • analiza trendów rynkowych i ich prezentacje, ocena efektywności działań,

  • monitoring konkurencji w obszarze marketingu, PR i komunikacji online.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale marketingu,

  • znajomość narzędzi reklamowych i analitycznych,

  • kreatywność oraz chęć nieustannego rozwoju,

  • umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie,

  • „lekkie pióro”, zdolności copywriterskie,

  • skrupulatność,

  • samodzielność oraz odpowiedzialność,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • podstawowa obsługa programów pakietu Adobe.

To oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu,

  • szkolenia podwyższające kwalifikacje

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • przestrzeń rozwoju dla osoby kreatywnej i odpowiedzialnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Elte GPS

Firma ELTE GPS Sp. z o.o. to lider w produkcji i wdrażaniu systemów monitoringu oraz lokalizacji pojazdów, wykorzystujących technologie GPS i GPRS.

Przewiń do profilu firmy