Specjalista ds. Marketingu i PR

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAVEINVEST SPÓŁKA JAWNA

    PROJEKTY INWESTYCYJNE W GÓRACH I NAD MORZEM
    600 DZIAŁEK W OFERCIE, WYSOKA KULTURA ORGANIZACYJNA

    Specjalista ds. Marketingu - Marketingowiec z KRWI I KOŚCI!

    Miejsce pracy: Kraków
    Udowodnij nam, że kochasz to co robisz, że chcesz się rozwijać w tej dziedzinie i być prawdziwym specjalistą. NIE oczekujemy, że będziesz umiał wszystko i znał każde narzędzie, ALE oczekujemy, że będziesz chciał się uczyć, poznać i przetestować nowe rozwiązania, oczekujemy zaangażowania, uczciwości i rozwiązywania problemów.

    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna za prowadzenie wszystkich działań marketingowych i PRowych w skład Grupy Saveinvest. Od zaplanowania i ustalenia budżetu, poprzez wybór podwykonawców i ich koordynację do podsumowania i analizy efektów.

    SAVEINVEST - Jesteśmy z gruntu dobrzy
    Firma działa na rynku nieruchomości gruntowych i mieszkalnych. Jest właścicielem kilkuset działek na sprzedaż oraz inwestycji deweloperskich w trakcie przygotowania. Specjaliści firmy posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów gruntowych i są autorami ponad 1 500 różnorodnych publikacji w serwisach branżowych takich jak Forbes, Interia, Bankier. Firma dba o ciągły rozwój pracowników, koleżeńskie wsparcie i różnorodne, pełne wyzwań zadania, dające satysfakcję z pracy. Dowiedz się więcej o firmie na stronach www.grunttozysk.plwww.mielnomolo1.plwww.dzialkanadmorzem.pl

    OPIS STANOWISKA:

    • Zarządzanie budżetem marketingowym w celu wyboru najefektywniejszych działań
    • Nadzór nad podwykonawcami: graficy, www, kampanie PCC, agencje adwords, agencje seo, etc.
    • Samodzielna realizacja zadań z zakresu PR, w tym m.in. tworzenie materiałów prasowych, kontakt z mediami oraz monitoring mediów
    • Media społecznościowe - pełna koordynacja
    • Aktualizacja i rozbudowa strony www oraz landing page