Specjalista ds. marketingu i PR

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-22
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-06-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oferujemy:
    Możliwość kreowania swojego stanowiska oraz organizacji pracy
    Dużą samodzielność w zakresie powierzonych zadań
    Możliwość wdrażania nowych pomysłów na działania marketingowe
    Pracę w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze
    Uczestnictwo w rozwoju biznesowym firmy
    Opiekę medyczną
    Wyjazdy i spotkania integracyjne dla całej firmy

    Oferujemy:

    • Możliwość kreowania swojego stanowiska oraz organizacji pracy
    • Dużą samodzielność w zakresie powierzonych zadań
    • Możliwość wdrażania nowych pomysłów na działania marketingowe
    • Pracę w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze
    • Uczestnictwo w rozwoju biznesowym firmy
    • Opiekę medyczną
    • Wyjazdy i spotkania integracyjne dla całej firmy
    Wiemy, że pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam by właśnie takie osoby tworzyły nasz zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

    Jesteśmy jedną z największych firm telekomunikacyjnych w województwie małopolskim dostarczającą swoje usługi do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych, a dzięki realizacji aktualnych projektów staniemy się wiodącym operatorem oferującym usługi w najnowocześniejszej technologii światłowodowej, dlatego…

    …szukamy najlepszych!

    Obowiązki:

    • Budowanie tożsamości i wizerunku firmy
    • Planowanie i wdrażania strategii marketingowej i oraz PR marki
    • Działania PR w mediach i w social mediach
    • Tworzenie materiałów prasowych oraz reklamowych
    • Kreatywne wspieranie zespołów sprzedażowych w zakresie działań promocyjnych oraz polityki wizerunkowej
    • Badanie konkurencji, analiza rynku

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Znajomości zagadnień oraz narzędzi PR, a także rynku mediów
    • Zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań
    • Odpowiedzialność, obowiązkowość oraz świetna umiejętność planowaniem własnej pracy
    • Łatwość w pisaniu tekstów (tzw. lekkie pióro)
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Pasja w realizacji projektów marketingowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FIBERLINK Sp. z o.o. siedzibą w Mogilanach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Fiberlink Sp. z o.o. z siedzibą w Mogilanach przy ul. Żary 22a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.