Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu i PR

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 23.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, firmy wyłącznie z polskim kapitałem, poszukujemy specjalisty na stanowisko Specjalista ds. Marketingi i PR

    Nr ref.: /374/05/2019/AG/40800
    Kraków
    oferujemy
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Praca w nowoczesnym biurze
    • Pakiet PZU
    zadania
    • Budowanie tożsamości i wizerunku firmy
    • Planowanie i wdrażanie strategii marketingowej oraz PR marki
    • Działania PR w mediach i w social mediach, pisanie postów, ustawianie promocji ( Facebook, Instagram)
    • Tworzenie materiałów prasowych oraz reklamowych
    • Kreatywne wspieranie zespołów sprzedażowych w zakresie działań promocyjnych oraz polityki wizerunkowej
    • Badanie konkurencji, analiza rynku
    oczekujemy
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku i wizerunku firmy
    • Znajomość zagadnień oraz narzędzi PR, a także rynku mediów
    • Zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań
    • Odpowiedzialność, obowiązkowość oraz świetna umiejętność planowania własnej pracy
    • Łatwość w pisaniu tekstów (tzw. lekkie pióro)
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47