Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i PR (opiekun marki)

TROPICAL Tadeusz OgrodnikO firmie

  • Opolska 25, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TROPICAL Tadeusz Ogrodnik

Opolska 25

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej dla powierzonych produktów i marek

  • kompleksowe prowadzenie i realizacja projektów marketingowych w obszarze wybranych marek

  • monitorowanie i usprawnianie prowadzonych działań marketingowych

  • prowadzenie i moderacja profili w mediach społecznościowych (w tym tworzeniem płatnych kampanii reklamowych)

  • redagowanie i tworzenie treści PR

  • tworzenie materiałów promocyjnych (m.in. stron internetowych, ulotek, prezentacji, folderów reklamowych, reklam prasowych) - we współpracy z działem graficznym i agencjami zewnętrznymi

  • organizowanie wydarzeń (szkolenia, targi, eventy)

Nasze wymagania

  • znasz narzędzia: Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics, FreshMail

  • posiadasz wyższe wykształcenie (preferowany marketing, dziennikarstwo i komunikacja społeczna)

  • masz „lekkie pióro”, potrafisz samodzielnie tworzyć teksty PR

  • komunikujesz się w języku angielskim w stopniu przynajmniej średniozaawansowanym

  • interesujesz się marketingiem i ciągle chcesz się w tym kierunku rozwijać

  • cechuje Cię kreatywność, komunikatywność

  • uważasz, że dobrze organizujesz swoją pracę i potrafisz koordynować kilka zadań jednocześnie

  • jesteś osobą samodzielną, dokładną i solidną

  • możesz pochwalić się konsekwencją w działaniu

  • masz głowę pełną pomysłów i umiejętność ich realizowania

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i systematycznie rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycje na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji

  • pakiet benefitów pozapłacowych finansowane z Z.F.Ś.S. tj. wczasy, kolonie, paczki dla dzieci i wycieczka firmowa

TROPICAL to wiodąca marka w branży zoologicznej w Polsce i na świecie. Od ponad 40 lat TROPICAL z pasją wytwarza produkty najwyższej jakości. Ugruntowana pozycja firmy i wieloletnie doświadczenie przekładają się na ciągłą ekspansję firmy. Obecnie produkty TROPICAL dostępne są już w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. W szerokiej ofercie firmy znajduje się aż pięć marek dedykowanych różnym segmentom: Tropical (produkty akwarystyczne, terrarystyczne i dla ryb w oczkach wodnych), Tropifit (produkty dla gryzoni, małych ssaków i ptaków), TropiDog (karmy dla psów), TropiCat (karmy dla kotów) i Bi Florin (produkty do pielęgnacji roślin ozdobnych).

Przewiń do profilu firmy