Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i PR

Zakłady Mięsne HAM Cichoń i Wspólnicy Sp. J.O firmie

  • Szybowa 7, Radzionków
    Radzionków, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zakłady Mięsne HAM Cichoń i Wspólnicy Sp. J.

Szybowa 7

Radzionków

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej firmy

  • Udział w kreowaniu oraz wprowadzaniu na rynek nowych produktów oraz rozwoju istniejących.

  • Przygotowanie i publikacja angażujących treści w social mediach oraz na stronach internetowych

  • Nadzorowanie, budowanie i optymalizacja kampanii marketingowych oraz komunikacji (SEO, email marketing, Google AdWords, Facebook Ads, Social Marketing)

  • Współtworzenie materiałów promocyjnych (m.in. stron internetowych, ulotek, prezentacji, folderów reklamowych, POS) - we współpracy z działem graficznym i agencjami zewnętrznymi

  • Budowanie i zwiększanie rozpoznawalności marek firmy HAM

  • Współpraca z dostawcami w zakresie druku i produkcji opakowań produktów, POS i innych materiałów wspierających sprzedaż

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach.

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu sklepu internetowego,

  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego,

  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social media,

  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia krótkich, angażujących treści

  • Doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi przez CMS

  • Znajomość Google Analytics , Manager Reklam Facebook i Google Ads

  • Samodzielność i kreatywność

  • Wyższe wykształcenie (preferowany marketing, dziennikarstwo i komunikacja społeczna)

Mile widziane

  • Doświadczenie graficzne, fotograficzne, w realizacji materiałów wideo będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie z wiodącą pozycją rynkową

  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Zakłady Mięsne "HAM" spółka jawna to firma rodzinna z blisko 30-letnią tradycją, która na przestrzeni lat stała się jednym z liderów lokalnego rynku sprzedaży mięsa i wędlin. Działalność firmy koncentruje się na Śląsku, a głównym kanałem sprzedaży detalicznej jest sieć blisko 50 sklepów firmowych "Szyneczka". Wraz z dynamicznym rozwojem spółka rozszerza swoją działalność nie tylko w aspekcie geograficznym, ale także asortymentowym, prężnie wkraczając w rynek dań gotowych, produktów dla gastronomii czy w ostatnim czasie dań vege.

Przewiń do profilu firmy