Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu i PR

  • Swarzędz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ewa Szpot sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Swarzędz

    ZADANIA

    • Zarządzanie budżetem marketingowym poprzez jego planowanie, wybór podwykonawców, wykonanie, podsumowanie i analizę efektów.
    • Samodzielna realizacja zadań z zakresu PR w tym m.in. tworzenie materiałów prasowych, kontakt z mediami oraz monitoring mediów.
    • Budowanie wizerunku firmy oraz promocja marek.
    • Badanie rynku, badanie konkurencji, poszukiwania nowych obszarów dla reklamy.
    • Media społecznościowe: komunikacja, budowanie relacji z klientem, płatna reklama.
    • Opieka i aktualizacja stron www, znajomość środowiska joomla i wordpress
    • Organizowanie eventów.
    • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy i partnerami firmy

    KLUCZOWE UMIEJĘTNOŚCI

    • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu i/lub PR.
    • Umiejętność budowania i utrzymania relacji z klientami w Social Mediach.
    • Znajomość narzędzi: Google Analytics, Facebook Audience Insights, Google Moja Firma, Google Adwords, narzędzia wysyłki masowej.
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy.
    • Kreatywność i motywacja do poszukiwania nowych rozwiązań.
    • Rzetelność i systematyczność.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY

    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji CV.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.