Specjalista ds. Marketingu i PR

Jakon Sp. z o.o.

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej,

  • Współprojektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2B w kanałach on-line i social media,

  • Koordynowanie działań reklamowych związanych z płatnymi kampaniami internetowymi (ad Words) + dokonywanie rozliczeń w centrum płatności pay.google,

  • Prowadzenie i koordynowanie działań marketingowych i komunikacyjnych w ramach pozycjonowania,

  • Budowanie oraz umacnianie pozytywnego wizerunku firmy za pośrednictwem wybranych kanałów komunikacyjnych tj. www, Facebook, LinkedIn,

  • Przygotowywanie prezentacji (Power Point/Canva),

  • Wspieranie działu sprzedaży w zakresie działań marketingowych

  • Dbanie o jakość realizowanych zadań,

  • Analiza rynku oraz działań konkurencji,

  • Opracowywanie materiałów firmowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Obsługa Google Ads,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (pozwalającym na swobodną komunikację),

  • Umiejętność redagowanie informacji prasowych i artykułów,

  • Łatwość w pisaniu tekstów,

  • Kreatywność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność oraz łatwość w budowaniu relacji.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży budowlanej,

  • Znajomość języka niemieckiego,

  • Umiejętność posługiwania się programami graficznymi (Ilustrator i Photoshop).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Marketingu i PR”

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

Przewiń do profilu firmy