Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i PR

Farutex Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej dla marki Fine Wine (rynek B2B i B2C)

  • planowanie i realizacja aktywności z zakresu public relations i influencer marketingu

  • planowanie i tworzenie treści content marketingowych

  • pozyskiwanie i prowadzenie patronatów medialnych oraz współpracy partnerskiej

  • tworzenie i redagowanie tekstów, m.in. informacji prasowych, artykułów, aktualności, poradników we współpracy z copywriterem

  • planowanie, przygotowanie i publikacja treści w mediach społecznościowych

  • aktualizacja serwisu internetowego, opracowanie wizualne raportów i prezentacji

  • współpraca z innymi pracownikami działu marketingu oraz innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze marketingu i PR

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (np. marketing, komunikacja, zarządzanie marką)

  • znajomość bieżących trendów w zakresie e-marketingu

  • umiejętność planowania i prowadzenia profili w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram, YouTube)

  • bardzo dobra znajomość zasad pozycjonowania i zagadnień SEO

  • znajomość Google Analytics, Google Search Console, Google Moja Firma i Wordpress

  • „lekkie pióro”

  • samodzielność, proaktywność i kreatywność w działaniu

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju