Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i PR

Signal IdunaO firmie

Signal Iduna

Przyokopowa 31

Warszawa

Jesteśmy firmą ubezpieczeniową i należymy do niemieckiej grupy SIGNAL IDUNA. Od ponad 100 lat dbamy o bezpieczeństwo milionów osób w Niemczech, Polsce, Rumunii, Szwajcarii oraz na Węgrzech.

Do naszego warszawskiego zespołu szukamy
Specjalisty ds. Marketingu i PR
Nr ref.: SIP/01/07/2020

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz min. rok doświadczenia w pracy w marketingu,
  • znasz zagadnienia i procesy związane z marketingiem online i social mediami,
  • masz „lekkie pióro”,
  • lubisz i znasz język polski,
  • umiesz dobrze organizować własną pracę,
  • wykonujesz zadania w terminie,
  • jesteś dokładny/-a i dbasz o szczegóły,
  • masz zdolności analityczne i umiesz pracować z danymi,
  • jesteś komunikatywny/-a i masz głowę pełną pomysłów,
  • umiesz pracować w zespole,
  • masz wysoką kulturę osobistą,
  • marketing jest Twoją pasją,
  • dobrze znasz MS Office,
  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane),
  • masz doświadczenie w branży finansowej (mile widziane),
  • znasz dobrze język angielski (mile widziane).

Jakie będą Twoje zadania?

  • udział w tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych marki i produktu,
  • współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami, grafikami przy tworzeniu materiałów marketingowych,
  • pisanie, redagowanie i przygotowywanie materiałów reklamowych i informacyjnych,
  • wsparcie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy,
  • kontrola budżetu marketingowego,
  • kontakty z mediami (artykuły sponsorowane, informacje prasowe, portale internetowe),
  • prowadzenie działań w Internecie i w mediach społecznościowych,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji,
  • organizacja spotkań branżowych i eventów,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji działań marketingowych.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • stanowisko, które zapewni Ci rozwój zawodowy,
  • ubezpieczenie zdrowotne i grupowe na życie,
  • pracę w siedzibie w centrum Warszawy przy stacji linii metra M2.

Jesteś zainteresowany/-a?

Wyślij CV wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku aplikowania.

Dodaj do CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SIGNAL IDUNA Polska TU SA I SIGNAL IDUNA Życie Polska TU SA, dodaj do CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy