Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu i PR

FUNDACJA "EUROPEJSKA AKADEMIA DYPLOMACJI"

Oleandrów 6

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kanałów społecznościowych Europejskiej Akademii Dyplomacji, głównie w języku angielskim

  • przygotowywanie contentu na posty

  • zarządzanie kampaniami reklamowymi

  • przygotowywanie materiałów promocyjnych

  • monitoring prowadzonych działań promocyjnych w celu maksymalizacji wyników biznesowych

  • szukanie nowych pomysłów na promocję

  • dbanie i ciągłe ulepszanie strony internetowej

  • działania PR-owe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ukończone lub ostatni rok studiów)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. C1), warunek konieczny

  • Zdolności copywriterskich i graficznych

  • Wysokie zdolności organizacyjne

  • Rzetelność, sumienność, skrupulatność i punktualność

  • Kreatywność

  • Komunikatywność i otwartość na ludzi z wielu krajów i kultur

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra znajomości MS Office

  • Doświadczenie w firmie szkoleniowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa zlecenie jeśli jesteś studentem lub umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesięcznym okresie próbnym)

  • Praca w międzynarodowym zespole młodych zaangażowanych osób

  • Wsparcie i wdrożenie do stanowiska

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i programach prowadzonych przez Europejską Akademię Dyplomacji

  • Możliwość doskonalenia umiejętności z języka angielskiego

  • Możliwość uczestniczenia w wydarzeniach organizowanych przez Fundację im. Kazimierza Pułaskiego i Warsaw Security Forum

  • Biuro w klimatycznej przedwojennej kamienicy w świetnej lokalizacji, tuż obok Metra Politechnika i Placu Zbawiciela

  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Europejska Akademia Dyplomacji (EAD) to pierwsza w Europie pozarządowa akademia dyplomatyczna, której misją jest kształcenie, doskonalenie i inspirowanie nowego pokolenia liderów środowisk międzynarodowych. Od czasu powstania EAD w 2004 roku ponad 10 000 absolwentów z 80 krajów studiowało w ramach naszych programów dyplomatycznych lub uczestniczyło w szkoleniach kompetencyjnych oraz seminariach eksperckich.