Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu i PR

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie Spółki poprzez aktywne i kreatywne działania PR, pisanie i redagowanie tekstów, odpowiedzi na zapytania dziennikarzy, utrzymywanie kontaktów z mediami

  • Realizacja komunikacji wewnętrznej Spółki, w tym firmowego newslettera. Prowadzenie działań wizerunkowych we współpracy z Grupą VIG

  • Kreatywność i staranność w realizacji akcji organizowanych oraz sponsorowanych przez Spółkę

  • Realizacja działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR, ESG)

  • Współpraca w tworzeniu materiałów marketingowych – koncepcje, teksty, forma graficzna

  • Współpraca z jednostkami terenowymi Spółki i wspieranie ich działań w zakresie promocji oraz reklamy

  • Śledzenie działań promocyjno-reklamowych oraz CSR-owych konkurencyjnych towarzystw ubezpieczeniowych

  • Przygotowywanie raportów

  • Ewidencjonowanie działań i wydatków departamentu

Nasze wymagania

  • Lekkie pióro i znajomość zasad języka polskiego

  • Entuzjazm i kreatywność. Pozytywne podejście do wyzwań. Otwartość na poszukiwanie rozwiązań

  • Zmysł estetyczny, umiejętność tworzenia materiałów marketingowych

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne

  • Umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (poziom B1)

  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub znajomość ubezpieczeń

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład grupy VIG czyli jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo - około 1,5 roku

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

  • Pracę w miłym, wspierającym zespole osób, które lubią to, co robią

  • Pełną wyzwań pracę, dającą możliwość rozwoju zawodowego

  • Miejsce, w którym możesz wcielać swoje pomysły w życie

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy