Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu i PR

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta na stanowisko Specjalista ds. marketingu i PR.

Twój zakres obowiązków

  • Udział i współpraca przy tworzeniu strategii marketingowej i PR-owej marki

  • Planowanie i realizacja działań w obszarze content marketingu, w tym tworzenie treści i materiałów (także video) do komunikacji w social mediach, na stronie www i na potrzeby prowadzonych kampanii

  • Współpraca z agencją przy prowadzeniu profili marki w mediach społecznościowych

  • Współpraca przy organizacji i realizacji sesji zdjęciowych oraz tworzeniu materiałów video

  • Planowanie i realizacja działań PR-owych wzmacniających świadomość i wizerunek marki

  • Planowanie i realizacja działań z influencerami

  • Współpraca przy organizacji i realizacji eventów

  • Przygotowywanie analiz i raportów z prowadzonych działań

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenia wyższego

  • min. 2-3 lata doświadczenia w prowadzeniu działań marketingowych w obszarach: content marketing, social media, PR - doświadczenie w pracy dla marek lifestylowych i/lub wnętrzarskich będzie dodatkowym atutem

  • praktycznej znajomość zasad SEO i umiejętności ich wykorzystania przy tworzeniu angażujących treści marketingowych

  • kreatywności i umiejętności swobodnego pisania oraz redagowania tekstów

  • praktycznej znajomości kanałów social media: FB, IG, Pinterest, LinkedIn oraz YouTube

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy

  • entuzjazmu, zaangażowania i inicjatywy

  • wysokiej kultury osobistej

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach

  • świetną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą