Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu i PR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Nowy Adres S.A., organizator targów, konferencji, wydawca specjalistycznych wydawnictw z dziedziny nieruchomości oraz właściciel portali mieszkaniowi.pl i biznesowi.pl, działająca w ramach grupy spółek Międzynarodowych Targów Poznańskich, poszukuje specjalisty ds. marketingu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jeśli pasjonuje Cię marketing internetowy, tradycyjny, PR oraz szeroko pojęta komunikacja z otoczeniem, jeśli jesteś dynamiczny i kreatywny, lubisz nowe wyzwania, to nasza firma jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w PR i działaniach marketingowych do istniejącego już zespołu.

    Twoje przyszłe zadania:

    • Realizowanie strategii PR w ramach strategii marketingowej.
    • Organizacja małych eventów.
    • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie.
    • Kontakty z kontrahentami dostarczającymi usługi marketingowe i merytoryczne niezbędne do wykreowania poszczególnych kampanii.
    • Budowanie relacji partnerskich z dziennikarzami i mediami.
    • Redagowanie informacji prasowych.
    • Tworzenie kampanii marketingowych wspierających sprzedaż i opracowywanie ofert handlowych.

    Oczekujemy, że osoba do naszego zespołu:

    • Ma doświadczenie w marketingu i PR, a przede wszystkim lekkie pióro.
    • Jest kreatywna, pracowita, odpowiedzialna, dobrze zorganizowana.
    • Lubi wyzwania i nie boi się zespołowej pracy.
    • Będzie pracowała z nami i powierzonym projektem przez kilka lat.
    • Umie planować i dotrzymywać terminów realizacji zadań i budżetów.
    • Będzie współpracowała z innymi działami w firmie.
    • Jest komunikatywna, otwarta i asertywna w kontaktach interpersonalnych.
    • Atutem będzie znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Pracę w dobrze zgranym zespole.
    • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Pracę z ciekawymi projektami.
    • Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście.

    Wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj,

    z dopiskiem SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PR

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawiania."